8 December 2023

Whatsapp English For Kids

Whatsapp Üzerinden Çocuklara İngilizce Eğitimi

 

5-11 Yaş Aralığı

Küçük yaşlarda öğrenilen İngilizce asla unutulmaz!

Çocuğunuzun İngilizce öğrenmesi için çok para harcamayın! 

Ayda 150 TL ye varan fiyatlarla İngilizce eğitim imkanları…

Whatsapp üzerinden çocuğunuzun çok daha düşük maliyetlere İngilizce öğrenmesine ne dersiniz?

İnternet ortamında İngilizce eğitimi için binlerce ücretsiz metaryal ve içerik olduğunu biliyor muydunuz?

Biliyorsunuz ama nasıl ve nereden başlayacağınıza emin değilsiniz.

Biz sizin için derledik, toparladık ve Whatsapp üzerinden bir eğitim programı hazırladık. Kısa hikayeler, şarkılar, şiirler ve film kesitleriyle çocuğunuza İngilizce öğretiyoruz.

Whatsapp English ekibi olarak eğitimini Amerika ve İngiltere gibi İngilizce konuşan ülkelerde almış deneyimli öğretmen ve tercüman kadrosuyla çalışıyoruz.

Üstelik 8 haftada bir sertifika da veriyoruz.

 

Çocuğunuzun günde 10 dakika ayırarak dinleme ve konuşma becerilerini geliştirecek bir program sunuyoruz.

8 – 11 yaş arası çocuklarınıza eğlenerek İngilizce öğretiyoruz. 

5-8 Yaş için not: Daha önce kreş ya da anaokulu eğitimi almış 5-8 yaş arası çocuklar için tüm ders videolarımızı yetişkinler eşliğinde çocuklarınıza rahatlıkla dinletebilirsiniz. Onlar dinlerken gelişen olayları ve metin içinde geçen kelimeleri resimlerle hem Türkçesini hemde İngilizcesini çocuklarınıza rahatlıkla anlatarak öğretebilirsiniz. Tüm çocuk videolarının içerikleri her yaş grubuna hitap edecek şekilde seçilmiştir. Özellikle bu yaş grubundaki çocuklara özel şarkı ve çizgi diyalog videolarımız ders içeriklerimizde mevcuttur. 

Dil duyarak öğrenilir: Bir çocuk dili öğrenmeye öncelikle kendi etrafında konuşulanları dinleyerek başlar. Duydukça öğrendiği kelimeleri tekrar ede ede bir dili 3-5 yaşına gelinceye kadar kendini ifade edecek seviyede öğrenip konuşmaya başlar. İşte bunun gibi bizde hem görsel hem işitsel hem de yazılı materyallerle İngilizce öğrenmenize olanak sağlıyoruz. Üstelik istediğiniz yerden istediğiniz zamanda.

 

Süreç Nasıl işliyor:

 

 • Günlük sizlere  küçük 2-5 dakikalık video şeklinde İngilizce hikayeler, ve şarkılar, şiirler, sesli okuma parçaları ve filim vb konularda dersler gönderiyoruz. Bu derslerin yanında sizlere bunların yazılı hallerini de pdf olarak gönderiyoruz. Bunların yanınd bu derslerle ilgili aktivite ödevleri gönderiyoruz. Aktiviteleri ve ödevleri siz bize tekrardan değerlendirilmek üzere Whatsapp üzerinden gönderiyorsunuz. Bazı günlerde de ek olarak bir olay ya da durumu anlatan videolar gönderiyoruz. 

 

 • Çocuğunuz için gönderdiğimiz videoları dinleyip okuması ve bilmediği kelimeleri not alması önerilir. Videoların yanında gönderilen o güne ait videonun kolay hazırlanmış soru ya da aktiviteleri çözmesini sağlayınız.

 

 • Size gönderilen videoların içeriğinde geçen yeni kelimelerin listesini tarafınıza iletiyoruz ve siz bu kelimelerin telaffuzunu çocuğunuzun tekrar ede ede öğrenmesine yardımcı oluyorsunuz. Daha sonra bu kelimeleri kendi sesiyle 3 kere tekrarlayıp kaydederek bize Whatsapp üzerinden gönderiyorsunuz. Çocuğunuzun telaffuzunda eksiklikler varsa uyarılıp tekrar kelimenin doğru söylenişiyle kaydediyorsunuz. Bu yöntemle çocuğunuz hem kelime hem de kelimenin nasıl telaffuz edildiğini öğrenmiş oluyor. Unutmayın sadece kelime ezberlenerek İngilizce öğrenilmez. Kelimenin hangi cümlede hangi manayla geçtiğini duyarak öğrenmeniz size o kelimeyi bir daha unutmayacak şekilde hatırlamanıza olanak sağlayacaktır.

 

 • Her 8 haftada bir çocuğunuza dinlediği videolarla ilgili küçük 10 soruluk bir test hazırlıyoruz bu testten 100 üzerinden 50 puan alırsa çocuğunuz 8 haftalık katılım sertifikasını almaya hak kazanmış oluyor. Çocuk programlarında kur sistemi uygulamıyoruz. O yüzden 8 haftada bir aldığı ders tarih aralıklarını yazan bir sertifika veriyoruz. (Çocuk Programları da erişkin programları gibi 1 yılı kapsayacak şekilde içeriğe sahiptir.)

 

 

WHATSAPP ENGLISH FOR KIDS TANITIM VİDEOSU

 

Hadi sizde ücretsiz deneme dersimizden hemen sipariş verin, derslerimiz hoşunuza giderse sonrasında kayıt olun.

Örnek ücretsiz deneme dersinizi Whatsapp hattımıza bir mesajla bildirin hemen size ilk örnek dersimizi ücretsiz gönderelim. Whatsapp İletişim Numaramız: (Şu an için Hizmet Veremiyoruz.).

 

Sık sorulan sorular:

 

Her Kur Ne kadar süreden oluşuyor? 

Çocuklara yönelik programlarda kur sistemi uygulanmamaktadır. Bunun yerine her 8 haftada bir kurs katılım tarihlerinin olduğu sertifika veriyoruz. 

Tüm dersler video şeklinde mi yapılıyor? 

Evet tüm dersler video şeklinde veriliyor. Bazı şiir tarzı öğretim dersleri sadece ses kaydı olarak gönderiliyor. 

Haftada Kaç Gün Video Dersler Gönderiliyor? 

Dersler telefonunuza Pazartesi-Cuma arası haftada 5 gün olarak gönderilir. 

Video içerikleri nelerdir?  

Videolar çocukların kelime hazinelerini geliştirecek şekilde günlük yaşam olaylarından tutun hikayeler, şiirler, sağlık ve uzay bilimlerine kadar uzanan farklı konulardan oluşur.  

Sertifika Veriliyor mu? 

Her 8 haftada bir veriliyor. Tarafınıza hem E-posta ile hem de kargo ile sertifikanız gönderilir.  

Katılım Sertifkası sınavları online olarak mı yapılır?

Evet tüm sınavlar online ortamda yapılır. Sınavlar tarafınıza whatsapp üzerinden gönderilir.  

Verilen dersler kaç yaş aralığını kapsıyor?

Ders içerikleri 11 yaş ve altı ilkokul 2. sınıf ve üzeri çocuklar için uygundur. Daha alt yaş gruplarına da derslerimiz ebeveynleri eşliğinde uygulanabilir. 

 

Fiyatlandırma Nasıl Yapılıyor?

1 Aylık üyelik : 250 TL

2 Aylık üyelik : 375 TL

3 Aylık üyelik : 450 TL (Aylık 150 TL- 3 aylık peşin ödenir.)

Not: Her 3 ayda bir kayıtlarınız isteğinize göre yenilenebilir. Kayıt olduktan sonraki yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz. Aylık kayıt olmak isteyenler aylık ücret tarifesi üzerinden ödeme yapar.

Not: Aynı aileden 2 veya daha üstü kişi programımıza kayıt olursa 3 aylık üyelik ücretimizi kişi başı 400 TL yapıyoruz.

Çoğu Materyali internetten aldığınızı söylüyorsunuz, bunları biz kendimiz de yapamaz mıyız?

Tabi ki tüm adaylar bu içeriklere kendileri de ulaşabilirler. Ama unutmayın her materyale direk ulaşmanız ve bunları düzene sokmanız eğer İngilizce bilginiz  zayıfsa imkansız gibi bir şey. Tabi İngilizce öğrenimine nereden ve nasıl başlanılacağı da ayrı bir uzmanlık konusu gerektiriyor. Bir de bunların yanında google reklam engelleri sizin doğru hedefe ulaşmanızı hayli zorlayacaktır. Yapılan araştırmalar insanların %90 dan fazlasının bir programa dahil olmadan kendi kendine öğrenme olasılıklarının çok düşük olduğunu ortaya koymaktadır. Biz size çok düşük maliyetler karşılığında  günlük düzenli gönderimler sağlıyoruz. Böylelikle kendi başınıza daha zor sağlayacağınız bir program ile çalışmalarınızı bir düzene koyuyoruz.  Bunlara ek olarak İngilizce konusunda uzman kadromuzdan telaffuz konusunda destek almış oluyorsunuz. Ve dahası kur sonlarında sertifika da almış oluyorsunuz. Kullandığımız materyallerin bir kısmı bize ait olmakla birlikte diğer kısımlar internet ortamında zaten herkese ücretsiz olarak sunulan materyaller olup bu materyaller için sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Deneme dersinden sonra gelecek videolar direk kendi kaynak linki ile beraber gelecektir. Biz sizden aylık 150 TL gibi çok düşük maliyetlere organizasyon, düzenleme, ek alıştırma oluşturma, telaffuz çalışmaları, sertifika verme gibi ve bunların sizlere gönderimi için oluşan maliyetlerin karşılığını talep ediyoruz. 

 

Kısaca bizimle çalışmanızın avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz; 

 • Her gün düzenli ders işleme olanağı
 • Aylık 150 TL gibi çok makul bir maliyet
 • Programlı Çalışma olanağı
 • Kelime Telaffuzu konusunda destek
 • Duyma becerilerinizi geliştirecek içerikler
 • Konuşma becerilerinizi geliştirecek içerikler
 • Farklı alanlarda zengin konu içeriği
 • Kur sonlarında Sertifika alma imkanı

 

Nasıl Kayıt Olabilirim?

Tarafımıza Whatsapp üzerinden ulaşarak kayıt formumuz ve sözleşmemizi temin ederek kayıt olabilirsiniz. Whatsapp Numaramız :  (Şu an için Hizmet Veremiyoruz.).

 

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

www.factconsultancy.com Whatsapp iletişim hattı:  (Şu an için Hizmet Veremiyoruz.).

 

Sayfa Başı