8 December 2023

Boston Cats Academy Lisesi

Boston Cats Academy  de Lise Eğitimi  

% 50’ye Yakın Burs İmkanları için Bizimle iletişime geçin….

Cats Akademi Boston’un Braintree bölgesinde bulunan uluslararası yatılı olan bir Lisedir.

Dünya standartlarında eğitim veren bu okul her yıl birçok uluslararası öğrenciye Lise eğitimi için ev sahipliği yapmaktadır. Lise’nin en büyük hedefi kendi kendine yetebilen öğrenci yetiştirmesi ve öğrencilerini prestijli üniversitelere yerleştirmektir. Dünyanın çeşitli yerlerinde birçok okulla bağlantısı ve eğitim anlaşması olan bu okul siz değerli öğrencileri en önde gidenler arasına sokabilecek eğitim sistemine sahiptir.

Boston bilindiği üzere Üniversiteler Cenneti bir şehirdir. Dünyanın 1. Numaralı Üniversitesi olan Harward Burada bulunmaktadır. Sizde bu eşsiz öğrenci şehrinde lise eğitimine başlayarak hayalinizdeki üniversitelerde Lise mezuniyetiniz sonrası eğitim alabilirsiniz.

 

Cats Academy Adres Bilgileri:

Downtown Boston’a 20 dakika mesafede olan okul,  sessiz bir bölgede bulunarak hem şehrin dışında hem de Boston merkeze 20 dakikalık mesafesiyle Şehrin içinde yer alan ender okullardan bir tanesidir.

 

Geniş, Lüks Konaklama seçenekleri ve tüm kampüs olanakları ile Cats Academy sizleri lise eğitimi için bekliyor.

2014 den bu yana toplamda 9 milyon dolar burs alan öğrencileri Cats Academy’nin eğitim seviyesini en iyi kanıtlayan gerçeklerden sadece birisidir.

 

 

Sayfa Başı