8 December 2023

Kanada Dil Okulları

Kanada’da Dil Eğitimi

Kanada son yıllarda dil eğitimi ve göçmenlik konusunda Dünyanın en favori ülkesi konumuna gelmiştir. Ülkedeki hızlı ekonomik ve teknolojik gelişmeler tüm dünyanın dikkatini bu ülkeye çekmeyi başarmıştır. Kaliteli eğitim anlayışı, sıkı denetim ve göçmen kanunlarındaki kolaylıklar dünyanın birçok yerinden öğrencinin eğitim için bu ülkeyi tercih etmesine sebep olmaktadır.

Sizde dünyanın en hızlı gelişen ve dünyadaki birçok teknolojik gelişmelere imza atan Kanada’ya egitim için gitmeye ne dersiniz?

 

İngilizceyi yerinde öğrenin

Kanada anadil olarak İngilizce konuşan ülkelerden birisidir. Kanada da eğitim almak demek öğrendiğiniz dili günlük dilde pratik ederek tam ve yerinde dil eğitimi almak demektir. Doğa harikası birçok gezilecek yerleri ve yaşam standartlarının üst düzeylerde olduğu Kanada’da tam da istediğiniz şekilde dünya da konuşulan İngilizce aksanı ile İngilizceyi öğrenebileceksiniz.

 

Kısa Kısa Neden Kanada’da Dil Eğitimi?

  • İngilizce dil eğitiminin lider ülkelerinden birinde eğitim alacaksınız.
  • Bu devamlı gelişen büyük ve güzel ülkede ulaşım rahat ve ekonomiktir.
  • Birçok eğitim seçenekleri ile sizi mesleki hayata, ya da akademik hayata hazırlayan programlar bulunmaktadır.
  • Tam da hem eğitim alayım hem de gezeyim göreyim, şöyle doğa ile iç içe olayım diyebileceğiniz bir yer.
  • Rahat ve cana yakın insanlarla kolay iletişim dilinizi hızlı geliştirmenize olanak sağlayacaktır.
  • Tarihi yerleri ve antik müzeleriyle ünlü bu ülkede birçok bilmediğiniz konulara vakıf olacak yeni yerler keşfetmenin hazzını yaşayacaksınız.
  • Uzun dönem kurs kayıtlarında uygun fiyat avantajları ile bütçenize katkı sağlayan ekonomik programlar mevcuttur.
  • Döviz Kurunun Cazip aralıklarda seyretmesi Kanada’nın tercih edilme sebeplerinden birisidir.

 

Kanada’da Eğitim Görebileceğiniz bazı Şehirler:

Toronto

Vancouver

Ottowa

Montreal

Halifax

Kelowna

St Johns’

Calgary

 

Kanada’da Dil Okulu Fiyatları

Malta’daki dil okulu fiyatları bulunduğu bölge, sunduğu kurs olanakları ve saatlerine göre değişiklik göstermektedir. Amacınız doğrultusunda dil okulu ve programı seçerek en makul fiyatlara eğitim alabileceğiniz yerlerden birisi de Malta’dır.  Haftalık 250 CAD dan 300 -500 CAD’a kadar fiyat seçenekleri sunan okullar mevcuttur. Sizlerde bizimle iletişime geçerek Kanada’da dil okulu fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Kanada’da Konaklama

Konaklamalarınız Üç Şekilde olabilir: Aile yanı, Öğrenci Yurdu ve Müstakil evler. Bu istediğiniz seçeneklerden birisini tarafımıza bildirmeniz yeterlidir. Fact Consultancy / Yedi Kıta Danışmanlık kayıt yaptıran her öğrenciye “Konaklama Garantisi” vermektedir.

 

Kanada’da Konaklama Fiyatları

Seçeceğiniz Konaklama türüne göre fiyatlar değişmektedir. Genelde çift kişilik ve Üç kişilik odalar daha uygun fiyatlara sunulur. Çoğu okul da çift kişilik odaları beraber seyahat eden ve beraber okula kayıt yaptıran öğrencilere sunarlar. Bazı okullarda yurt konaklamalarında üç kişilik odalarda yeni tanıştığınız insanlarla kalabilirsiniz. Konaklama fiyatları seçilen bölge ve oda durumuna göre değişmekte olup haftalık 325 CAD’dan 500-700 CAD’a kadar çıkabilmektedir. Sizlerde bizimle iletişime geçerek Kanada’da konaklama fiyatları ile bilgi alabilirsiniz.

 

Okul Seçimi

Okul seçiminizde şirketimiz deneyimli danışmanları bütçeniz, eğitim amacınız ve diğer koşullarınız göz önünde tutularak okul seçiminizi yapmanıza profesyonel anlamda destek verir.

Kanada’da bulunan tüm dil okulları ile anlaşmamız mevcuttur.

 

Seviye Tespit Sınavı

Okul kaydınız ve Vize işlemleriniz bittikten sonra Okula ilk varışınızda okul tarafından Seviye Tespit Sınavına tabii tutulup seviyenize göre bir sınıfa yerleştirilirsiniz. Bu sizin kendi seviyenizdeki bir sınıfta zaman kaybı olmadan eğitim almanıza olanak sağlar.

 

Kanada’da alabileceğiniz İngilizce Kurs Türleri

TOEFL

IELTS

TOEIC

International Semester Course / Uluslararası Dönem Kursları

Teacher Training Courses

Teacher of English Course (TEC)

Teaching Knowledge Test (TKT)

İş İngilizcesi

Tamamlayıcı İş İngilizcesi

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Yarı Yoğun İngilizce

Akademik İngilizce

Hukuki İngilizce

Tıbbi İngilizce

Profesyonel İngilizce

Hızlı İngilizce

International Foundation Kursları (Üniversite öncesi hazırlık Kursları)

 

Sertifika

Okulunuz bittikten sonra Okul tarafından tarafınıza bir sertifika verilir.

 

 

 

 

Sayfa Başı