8 December 2023

Vize

Vize ve Göçmenlik Hizmetleri – Residence Permit in Turkey

 

For Information about Residence permits in Turkey please clik here.

Bilindiği gibi her yıl milyonlarca insan başka ülkelere gerek turist gerek ticari gerekse başka koşullarda vize almakta ve bazen de göçmen olarak gitmektedirler.

Yaptığımız yurt dışı eğitim işi gereği gerek yurt dışına gönderdiğimiz öğrencilerimiz gerekse onların yakınlarından  gelen yoğun istekler üzerine Vize ve Göçmenlik işlemlerinde hem tercüme hem de danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman kadromuz yurt dışında eğitim almış ve oralarda uzun yıllar yaşamış hem vize hem de göçmenlik konusunda tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Bu bilgi ve birikim sayesinde siz değerli müşterilerimize eksiksiz ve yerinde tercüme ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Türkiye de bulunan bazı konsolosluklar, evrakların kısmi tercümesini kabul etmektedirler. Mesela İngiltere konsolosluğu turist vizesi gibi başvurularda evrakların üzerine evrakın mahiyetinin ne olduğunu yeminli tercüman mührü ile yazdığınızda kabul etmekte ve bu durum tercüme işleriniz için daha az harcama yapmanıza sebep olmaktadır. Siz değerli müşterilerimize bütçenizi düşünerek doğruya yönlendirmenin ticari bir etik kuralı olduğunun farkında olarak hizmet vermekteyiz.

 

Tüm Konsoloslukların Vize Başvuru İşlemlerini Yapıyoruz. 

Her Konsolosluğun kendine has başvuru şekli ve istediği evraklar farklı olabilmekte ve bazı başvurular online olarak yapılmakta ve hata payı olmamaktadır. yapacağınız en ufak hatalar sizlere hem zaman hem de para kaybına sebep olabilmektedir. Tüm bu sebeplerden dolayı vize başvurularınızı gönül rahatlığı ile danışmanlarımıza bırakabilirsiniz. Firma olarak tüm konsoloslukların vize başvuru işlemlerini yapıyoruz.

 

Göçmenlik İşlemleri

İngiltere, Amerika Green Card, Kanada Göçmenlik gibi alanlarda da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Diğer ülkelerin göçmenlik işlemleri için de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Vize Başvurularında İstenen Genel Evraklar

Genelde Tüm Konsolosluklar sizlerden aşağıdaki başlıklardaki evrakları isterler.

Maddi Durum Evrakları: Banka Dökümleri, Maaş Bordroları, Gayrimenkuller, Ruhsat, İş yeri belgeleri; Vergi Levhası, Oda Kayıt, Resmi Gazete, İmza sirküleri vb. evraklar.

Aile bağlarınızın kuvvetli olduğunu gösterir belgeler.

Davetiyeler, Otel Rezervasyonları veya iş görüşmelerine ilişkin detaylar.

 

Vize ve Göçmenlik Başvurularında Niyet Mektubunun önemi

Herkesin bildiği gibi Türkiye den herhangi bir konsolosluğa vize başvurusu yaptığınızda sizden Ailevi ve Maddi birçok evrak talep edilmektedir. Gerek banka evrakları gerekse gayrimenkuller kişilerin maddi durumu hakkında bilgi verebilmektedir ve konsoloslar bu durumları göz önünde bulundurarak vize ya da göçmenlik için onay vermekte ya da reddetmektedirler.

Tüm bu durumlarınızı ve gitmek istediğiniz ülkeye gidiş amacınızı da içeren net ve anlaşılır biçimde anlattığınız bir niyet mektubu sizin vize ve göçmenlik başvurunuzu daha çok kolaylaştıracaktır. Güzel ve profesyonelce yazılmış bir niyet mektubu vize alımınızı ya da göçmenlik başvurunuzun kabul edilmesine neden olabilecektir.

Sizde Yedi Kıta Tercüme ofisinin Vize ve Göçmenlik Tercüme ve Danışmanlık Hizmetlerinden yararlanabilir ve başvurularınızı daha kolay ve profesyonel bir biçimde yapabilirsiniz.

 

Göçmenlik Hizmetleri Verdiğimiz Ülkeler ve Vize Türleri için Aşağıdaki Başlıklara Tıklamanız Yeterli olacaktır;

 

İngiltere Göçmenlik Hizmetlerimiz:

İngiltere Vize Danışmanlığı

İngiltere Aile Birleşimi Danışmanlığı

İngiltere Ankara Anlaşması Aile Birleşimi

İngiltere Start-Up Vizesi

İngiltere Skilled Worker Visa – İngiltere Nitelikli İşçi Vizesi

İngiltere Start up Innovator Vizeleri

İngiltere Innovator Vizesi

İngiltere Health and Care Worker Vizesi

İngiltere Tek Temsilci Vizesi / Sole Representative Visa 

 

Kanada Göçmenlik Hizmetlerimiz: 

Kanada Vize Danışmanlığı

Kanada Göçmenlik / Express Entry Danışmanlığı

 

Amerika Göçmenlik Hizmetlerimiz:

Amerika Vize Danışmanlığı

Amerika Green Card Danışmanlığı

 

Sayfa Başı