8 December 2023

Whatsapp English

Whatsapp Üzerinden İngilizce Eğitimi

 

11 Yaş ve Üzeri…

 

İngilizce öğrenmek için çok para harcamayın! 

Ayda 150 TL ye varan fiyatlarla İngilizce eğitim imkanları…

Whatsapp üzerinden çok daha düşük maliyetlere İngilizce öğrenmeye ne dersiniz?

İnternet ortamında İngilizce eğitimi için binlerce ücretsiz içerik ve materyal olduğunu biliyor muydunuz?

Biliyorsunuz ama nasıl ve nereden başlayacağınıza emin değilsiniz.

Biz sizin için derledik, toparladık ve Whatsapp üzerinden bir eğitim programı hazırladık.

Whatsapp English ekibi olarak eğitimini Amerika ve İngiltere gibi İngilizce konuşan ülkelerde almış deneyimli öğretmen ve tercüman kadrosuyla çalışıyoruz.

Çok iyi organize olduk, neyi nerede ve ne zaman sunacağımızı çok iyi biliyoruz. Interaktif eğitim anlayışıyla yüz binlerce ücretsiz online İngilizce eğitim materyallerini sizin için derledik, topladık, yaş grubunuza ve seviyenize göre ayarladık. 

Diyaloglar, Kısa-Uzun Hikayeler, Şarkılar, Şiirler, Sesli Okuma Parçaları, Kelime Öğrenme ve Telaffuz teknikleri, Haber, Dizi ve Filim Kesitleri ile sizlere dolu dolu bir program sunuyoruz. 

Üstelik Kur sonlarında sertifika da veriyoruz… 

 

Günde 10 dakikanızı ayırarak dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştirecek bir program sunuyoruz.

 

Şimdiye kadar size dayatılan gramer ağırlıklı dil eğitim metotlarını unutun!

Dil duyarak öğrenilir: Bir çocuk dil öğrenimine öncelikle kendi etrafında konuşulanları dinleyerek öğrenmeye başlar. Duydukça öğrendiği kelimeleri tekrar ede ede bir dili 3-5 yaşına gelinceye kadar kendini ifade edecek seviyede öğrenip konuşmaya başlar.

 

 

Programımızda sizlere neler sunuyoruz:

 

 • Tüm gönderimler Whatsapp üzerinden yapılıyor.

 

 • Başlangıç seviyesinde günlük 5 dakikadan oluşan 1 adet video dersler size Whatsapp üzerinden gönderilir. Dersler Haftada 5 gün olarak gönderilir. Ayda toplam en az 20 ders gönderilir. 

 

 • Size gönderilen videolara ait 4-6 soruluk mini testler yanında iletilir.

 

 • Siz konuları işledikten sonra konu ile ilgili test sonuçlarınızı bize e-mail ya da whatsapp üzerinden değerlendirilmek üzere ulaştırıyorsunuz. 

 

 • Orta ve ileri seviye derslerinde ders yelpazemizi sesli makaleler, diyaloglar, şarkılar, şiirler, dizi ve filim kesitleri ile daha da zenginleştiriyoruz. Orta ve ileri seviye dersleri günlük toplamda 15-20 dakikadan oluşmaktadır. Bu seviyelerde telaffuz çalışmalarına daha da ağırlık veriyor ve size gönderdiğimiz materyallerden öğrendiğiniz kelimeleri eksiksiz telaffuz etmeniz üzerine çalışmalar yapıyoruz.  Bu çalışmalar sizlere dinleme, okuma ve konuşma becerisi kazandırıyor. Unutmayın İngilizce öğrenmenin kısa yolu yoktur. Günlük düzenli çalışma ile kısa da olsa 5-6 ayda İngilizceniz günlük konuşmaları anlayacak seviyede gelişecektir. 

 

 • Size gönderilen videoların içeriğinde geçen bazı kelimelerin listesini tarafınıza gönderiyoruz. Siz videodan o kelimenin telaffuz edilişini tekrar ede ede öğreniyorsunuz. Daha sonra bu kelimeleri 3 er defa söyleyerek ses dosyası şeklinde tarafımıza gönderiyorsunuz. Telaffuzunuz da eksiklikler varsa uyarılıp tekrar kelimenin doğru söylenişiyle kaydediyorsunuz. Bu yöntemle hem kelime hem de kelimenin nasıl telaffuz edildiğini öğreniyorsunuz. (Unutmayın sadece kelime ezberlenerek İngilizce öğrenilmez. Kelimenin hangi cümlede hangi manayla geçtiğini duyarak öğrenmeniz size o kelimeyi bir daha unutmayacak şekilde hatırlamanıza olanak sağlayacaktır.) 

 

 • Kur sonlarında yapacağımız küçük bir sınavla Katılım sertifikanızı alıyorsunuz.

 

 

WHATSAPP ENGLISH TANITIM VİDEOSU

 

Hadi sizde ücretsiz deneme dersimizden hemen sipariş verin, derslerimiz hoşunuza giderse sonrasında kayıt olun.

Örnek ücretsiz deneme dersinizi Whatsapp hattımıza bir mesajla bildirin hemen size ilk örnek dersimizi ücretsiz gönderelim.

Whatsapp İletişim Numaramız: (Şu an için Hizmet Veremiyoruz.).

 

Sık sorulan sorular:

 

Her Kur Ne kadar süreden oluşuyor?

Her Kur 8 haftadan oluşmaktadır. Toplamda 6 Kur Bulunmaktadır. Erişkin İngilizce eğitim programımız toplamda 1 yıl sürecek şekilde tasarlanmıştır.

Kurlarımız Şu Şekildedir: 

 • Başlangıç (Beginner)
 • Orta Altı (Lower Intermediate)
 • Orta (Intermediate)
 • Orta Üstü (Upper Intermediate)
 • İleri Seviye (Advanced)
 • Proficient English User

 

Tüm dersler video şeklinde mi yapılıyor? 

Evet, yaklaşık ilk 40-60 ders video şeklinde veriliyor. Sonraki derslerde size sesli makaleler, diyaloglar, şarkılar, şiirler, dizi ve filim kesitleri metinleriyle birlikte gönderiliyor. Bu okuma ve diğer materyallerde de bilinmeyen kelimeler üzerinde telaffuz çalışmaları yapılıyor. Bazı okuma parçaları günlük hayattan elde edilen haberleri de içeriyor. Böylelikle zaten genel medyada duyduğunuz bir konuyu anlamlandırmanız daha kolay oluyor. 

 

Haftada Kaç Gün Video Dersler Gönderiliyor?  

Dersler telefonunuza Pazartesi-Cuma arası haftada 5 gün olarak gönderilir. 

Seviye Tespit Sınavı Yapılıyor mu?

Programımızın amacı kişilere İngilizceyi duyarak ve kelime telaffuzu yaparak öğretmektir. Türkiye de genelde gramer ağırlıklı eğitim verildiğinden İngilizce seviyesi yüksek olan adaylar dahi dinleme ve konuşma konusunda yetersiz kalmaktadırlar. Bu yüzden seviyeniz ne olursa olsun size gönderilen videoların içeriği basit de olsa tavsiyemiz sıfır seviyesinden başlamanızdır. Amacımız sizin kulağınızı İngilizceye aşina haline getirip kelime ve kelimelerin telaffuzunu öğretmektir. Önce kelimenin doğru telaffuzunu öğrenmelisiniz ki konuşmanız düzgün olsun. Tüm bunlara rağmen orta seviyeden başlamak istiyorum diye ısrar eden, ya da eğitim sürecinde gönderilen derslerin kolay olduğunu düşünen ve üst seviyelerde ders almak isteyen adaylara seviye tespit sınavı yapıyoruz. 

 

Video içerikleri nelerdir?  

Videolar günlük yaşam olaylarından tutun sağlık ve uzay bilimlerine kadar uzanan farklı konulardan oluşur.  Diyaloglar, Şarkılar, Şiirler, Sesli Okuma Parçaları, Kelime Öğrenme ve Telaffuz teknikleri, Haber, Dizi ve Filim Kesitleri ile sizlere dolu dolu bir program sunuyoruz. 

 

Sertifika Veriliyor mu? 

Her Kur sonunda size sunulan online testten 100 üzerinden 60 aldığınız takdirde tarafınıza hem E-posta ile hem de kargo ile sertifikanız gönderilir.

  

Tüm Kurların sınavları online olarak mı yapılır?

Evet tüm sınavlar online ortamda yapılır son 3 kurun sınavları Zoom üzerinden öğrenci izlenerek ve dakika tutularak yapılır. 

 

Verilen dersler kaç yaş aralığını kapsıyor?

Ders içerikleri 11 yaş ve üzeri için uygundur. Tüm ders içerikleri aile yapısına uygun olarak seçilmiştir. İçerik her yaşa uygun olmakla beraber 11 yaş altının anlayacağı konuları kapsamamaktadır. Başlangıç level derslerimiz ilk okul 3. sınıf ve üzeri öğrenciler için kullanılabilmektedir. Daha Düşük yaş grupları için Whatsapp English For Kids sayfamıza bakabilirsiniz. 

http://factconsultancy.com/mesleki-egitim/whatsapp-english-for-kids/ 

 

Fiyatlandırma Nasıl Yapılıyor?

1 Aylık üyelik : 250 TL

2 Aylık üyelik : 375 TL

3 Aylık üyelik : 450 TL (Aylık 150 TL- 3 aylık peşin ödenir.)

Not: Her 3 ayda bir kayıtlarınız isteğinize göre yenilenebilir. Kayıt olduktan sonraki yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz. Aylık kayıt olmak isteyenler aylık ücret tarifesi üzerinden ödeme yapar.

Not: Aynı aileden 2 veya daha üstü kişi programımıza kayıt olursa 3 aylık üyelik ücretimizi kişi başı 400 TL yapıyoruz.

 

Nasıl Kayıt Olabilirim?

Tarafımıza Whatsapp üzerinden ulaşarak kayıt formumuz ve sözleşmemizi temin ederek kayıt olabilirsiniz. Whatsapp Numaramız : (Şu an için Hizmet Veremiyoruz.).

Çoğu Materyali internetten aldığınızı söylüyorsunuz, bunları biz kendimiz de yapamaz mıyız?

Tabi ki tüm adaylar bu içeriklere kendileri de ulaşabilirler. Ama unutmayın her materyale direk ulaşmanız ve bunları düzene sokmanız eğer İngilizce bilginiz  zayıfsa imkansız gibi bir şey. Tabi İngilizce öğrenimine nereden ve nasıl başlanılacağı da ayrı bir uzmanlık konusu gerektiriyor. Bir de bunların yanında google reklam engelleri sizin doğru hedefe ulaşmanızı hayli zorlayacaktır. Yapılan araştırmalar insanların %90 dan fazlasının bir programa dahil olmadan kendi kendine öğrenme olasılıklarının çok düşük olduğunu ortaya koymaktadır. Biz size çok düşük maliyetler karşılığında  günlük düzenli gönderimler sağlıyoruz. Böylelikle kendi başınıza daha zor sağlayacağınız bir program ile çalışmalarınızı bir düzene koyuyoruz.  Bunlara ek olarak İngilizce konusunda uzman kadromuzdan telaffuz konusunda destek almış oluyorsunuz. Ve dahası kur sonlarında sertifika da almış oluyorsunuz. Kullandığımız materyallerin bir kısmı bize ait olmakla birlikte diğer kısımlar internet ortamında zaten herkese ücretsiz olarak sunulan materyaller olup bu materyaller için sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Deneme dersinden sonra gelecek videolar direk kendi kaynak linki ile beraber gelecektir. Biz sizden aylık 150 TL gibi çok düşük maliyetlere organizasyon, düzenleme, ek alıştırma oluşturma, telaffuz çalışmaları, sertifika verme gibi ve bunların sizlere gönderimi için oluşan maliyetlerin karşılığını talep ediyoruz. 

Kısaca bizimle çalışmanızın avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz; 

 • Her gün düzenli ders işleme olanağı
 • Aylık 150 TL gibi çok makul bir maliyet
 • Programlı Çalışma olanağı
 • Kelime Telaffuzu konusunda destek
 • Duyma becerilerinizi geliştirecek içerikler
 • Konuşma becerilerinizi geliştirecek içerikler
 • Farklı alanlarda zengin konu içeriği
 • Kur sonlarında Sertifika alma imkanı

 

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

www.factconsultancy.com Whatsapp iletişim hattı:  (Şu an için Hizmet Veremiyoruz.).

Sayfa Başı