8 December 2023

ILAC International College

Ilac International College Okulu Sertifika ve Diploma Programları

ILAC hiç şüphesiz Kanada deyince akla ilk gelen okullardan birisidir. Hem eğitim kalitesi hem de eğitim çeşitliliği açısından oldukça zengin ve çeşitliliğe sahip olan bu okul öğrencilere aşağıdaki programları profesyonel olarak sunmaktadır. Firma olarak ILAC okulunun Türkiye’de bulunan resmi acentelerinden birisi olduğumuz için bu okul kayıtlarında öğrencilerimizden herhangi bir danışmanlık ücreti talep etmemekteyiz.

 

 

Aşağıda ILAC oklunun program isimleri, süreleri ve fiyatları verilmektedir. Bu programlara katılabilmek için ya ILAC İngilizce kurslarının 8,10,12 Levelleri bitirilmeli ya da ILETS sınavından aşağıda belirtilen puanları almanız gerekmektedir. Programlara kesin kayıt öncesi mülakat yapılmakta ve mülakatları geçen öğrenciler bu programlara alınmaktadır.

Bu programların tümünde eğitim alırken haftada 20 saat çalışma izniniz vardır. Co-op içeriği olan programlarda da program süresinin hemen hemen yarısını eğitim sürenizin bitimini takiben ILAC kolejinin size bulduğu işlerde çalışıyor olarak geçirmenizdir. Bu da size Kanada’da çalışma deneyimi kazandırmış ve olası göçmenlik başvurunuzda ek puan kazanmanıza olanak tanımaktadır.

 

Co-op Work Experience Nedir?

Co-op sistemi sınıfta öğrendiğiniz mesleğinizle ilgili bilgileri size bulunan işlerde çalışarak uygulamanıza ve Kanada da iş deneyimi elde etmenize olanak sağlar. Co-op aynı zamanda sektör içinde profesyonel bağlantılar geliştirmek ve öğrencilerin özgeçmişlerini geliştirmek için bir fırsattır. Okulun Co-op Danışmanları öğrencileri doğru işlere yerleşim bulma sürecinde destekler. Öğrencilerin Co-op bileşeni sırasında tam zamanlı çalışmasına izin verilir.

 

ILAC okulunun sertifika ve diploma programlarının fiyatları aşağıda listelenmiştir; (2021 İndirimli fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için tıklayınız)

 

ILAC Koleji Fiyat Listesi:

 

Yukarıdaki programların daha iyi anlaşılması ve gerekli şartları daha iyi öğrenmek için bir programın detaylarını örnek olarak olarak verelim;

Örnek olarak sondan 3. olan 52 haftalık Sales & Marketing Certificate With Co-op (Satış ve Pazarlama Sertifika Programı) programının koşulları şu şekilde olacaktır;

Programın süresi : 52 Hafta (28 Hafta Eğitim 24 Hafta Çalışma)

Co-op / Çalışma Süresi: 24 Hafta

Fiyatı : $6,600 (CAD) (2021 İndirimli fiyatıdır, güncel fiyatlar için tıklayınız)

Gerekli İngilizce Puanı : ILAC 12 Level Tamamlama ya da ILETS: 5.0 (ILAC İngilizce programının 12 Level ini tamamlayanlar ILETS den muaf olmaktadır).

Not: Kayıt ve diğer ek ücretler hemen bir alttaki tabloda yazmaktadır.

 

Aşağıdaki tablo da Okulun Sales & Marketing Certificate With Co-op (Satış ve Pazarlama Sertifika Programının Eğitim ve Çalışma Süreleri Özetlenmektedir.

 

 

Aşağıda ILAC Okulunun programlarının başlangıç tarihleri verilmektedir.

 

 

İletişim Bilgilerimiz; 

 

Sayfa Başı