30 May 2023

Hakkımızda

Değişimin hızına erişmenin çok zor olduğu bir dünyada yaşadığımız kaçınılmaz bir gerçektir.  Bu değişime ayak uyduramamak veya uzaktan takip etmek hayatımızda birçok aksaklıklara sebep olabilmektedir.

Değişimin gücüne ve dinamikliğine inanan firmamız kendisine başvuran öğrencilere bu yönde hizmet vermekten gurur duymaktadır.  Fact Consultancy / Yedi Kıta Eğitim Danışmanlığı olarak ilk ve hiç taviz vermediğimiz temel ilkemiz dürüstlüktür. Dürüstlük ilkemizi şeffaflık ve doğru bilgilendirme ilkelerimiz takip eder.  Fact Consultancy / Yedi Kıta Eğitim olarak dünyanın yedi kıtasına doğru bilgilendirme ve doğru tercihlerle öğrenci yönlendirmenin vermiş olduğu sevinç ve onurla yolumuza devam ediyoruz.

Sektörümüzün en önemli sorunu olan bilgi birikimine ve dolayısıyla doğruya yönlendirme konusuna ilk işe başladığı 2007 yılında sahip olan firmamız sektördeki birçok gelişmeye öncülük etmekte ve bu doğrultuda gerekli yurtdışı bağlantıları sağlamaktadır. Öğrenci ve eğitim odaklı çalışarak kişileri doğru yönlendirmeyi kendisine amaç edinen firmamız yurt dışından alanında uzman okul ve kuruluşlar ile çalışmakta olup bu sektöre ait gelişmeleri ve değişiklikleri an be an takip ederek bilgi güncellemesi ile siz değerli öğrencilere eğitim amacınız ve bütçeniz doğrultusunda danışmanlık vermektedir. Şu ana kadar birçok öğrenciye hizmet vermiş olan firmamızın referansları da yine bu yurtdışına göndermiş olduğu öğrencileridir. Kazan kazan ve çift taraflı mutluluk anlayışı ile firmamıza başvuran tüm adaylarla ömür boyu bitmeyen bir dostluk kurmuş olmamız bizim en büyük onurumuzdur.

Hizmetlerini yurtdışında uzun süreler kalmış ve eğitimlerini oralarda almış olan danışmanlarla veren firmamız, yurtdışına çıkmak isteyen adaylara gerek bütçeleri gerekse hedefleri doğrultusunda yön çizerek ulaşılması gereken zirveye doğru ilk adıma ön ayak olmaktan büyük onur duymaktadır.

Dünyadaki hızlı değişimi bizimle yakalamak ve doğru tercih yapabilmek için sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Sayfa Başı